Rumm

  • İç Mimarlık
  • Mobilya
  • Uygulama
  • Aksesuar
  • Aydınlatma

ANAHTAR TESLİM UYGULAMA

Güvenilir ekibimizle mekanın kaba inşaatından ince işlerine kadar (mutfak, banyo, yaşam alanı, ebeveyn odası, çocuk odası, bebek odası, otel ve lobi tasarımları, ofis tasarımları, mağaza tasarımı,vitrin tasarımı) tadilat ve uygulamalarının en ince ayrıntısına kadar yapılıp mekanı temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

MİMARİ PROJELENDİRME

Mekanın rölevesini aldıktan sonra ofis ortamında teknik çizimlerinin yapılıp 3 boyutlu modellemeleri hazırlandıktan sonra şantiye takibine başlayarak evin en ince ayrıntısına kadar (aksesuar dahil) her şeyi düşünüp size huzurla yaşayacağınız mekanı teslim ediyoruz.

MEKANA ÖZGÜ TASARIMLAR

Bünyemizde bulunan mermer, ahşap, koltuk, aydınlatma ve mobilya atölyelerimizde mekana özgü imalat yaparak kişiye özel üretim ürünlerimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

DIŞ CEPHE

İnşaat firmalarımız için dış cephe tasarımları, lobi tasarımları, satış için örnek daire modellemeleri, firma adına dış cephe uygulama için teknik detay hazırlıkları ve teklif araştırmaları (seramik cephe, kompozit cephe, sinterflex cephe, cam cephe, teracotta) Rumm İç Mimarlık tarafından özenle hazırlanıp teslim edilir.

WhatsApp chat